Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Najlepsze Słuchawki do pływania. Jakie wybrać?

 

Pokonywanie kolejnych długości basenu bywa wtórne i nużące, spoglądając na basenowy zegar odnosimy wrażenie, że czas spowalnia z każdym spojrzeniem na cyferblat. inne wrażenie odnosimy słuchając naszej ulubionej playlisty - muzyka napędza nas, motywuje, a czas nomen omen upływa nam niepostrzeżenie.

 

Słuchawki na basen

 

Dotychczas słuchawki do pływania kojarzyły się z zastosowaniem ściśle dolegających słuchawek dokanałowych, po to by zapewnić odpowiednie uszczelnienie i możliwość przekazywania dźwięku za pośrednictwem przewodnictwa powietrznego. To z kolei często wiązało się z dyskomfortem, bólem, a w skrajnych przypadkach nawet z infekcjami uszu.

 

Opisywane powyżej niedogodności nie przysporzyły masowej popularności tego typu konstrukcjom słuchawek, choć były praktycznie jedynym dostępnym rozwiązaniem na rynku. AfterShokz wychodzi na przeciw potrzebom entuzjastów pływania i stworzyło wodoszczelne słuchawki MP3 Xtrainerz do pływanie oparte o przewodnictwo kostne, z konstrukcją odsłaniającą uszy eliminując wszystkie wspomniane wcześniej mankamenty.

 

Dlaczego słuchawki do pływania od AfterShokz?

 

Słuchawki do pływania z przewodnictwem kostnym to najwygodniejsze rozwiązanie w wodzie. Słuchawki opierając się na kościach policzkowych odsłaniają nasze uszy, a dźwięk dochodzi do nas z pominięciem kanalików usznych wprost do ucha wewnętrznego. Dzieje się tak dzięki wibracjom wytwarzanym przez słuchawki, które przenoszone przez kości twarzoczaszki dochodzą do naszego zmysłu słuchu.

 

Wbudowany odtwarzacz MP3 eliminuje z kolei problem łączności bezprzewodowej Bluetooth, która jak wiemy pod wodą niestety nie działa. Dzięki zastosowaniu tych dwóch rozwiązań technologicznych AfterShokz stworzył idealne słuchawki do pływania - już teraz zanurzając się w basenie, jeziorze, czy morzu możesz zanurzyć się w swoich ulubionych dźwiękach!

 

Sprawdź test na blogu TheSor w biegu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl